A***** S******* B**** A********'s avatar'
A***** S******* B**** A********1 tahun yang lepasMauLuah

LUAHAN MASALAH KERJA/ENVIRONMENT TAK BAIK/MASALAH ANTARA STAFF

hi saya accountant/finance di klinik dr sophia,saya sorg je admin kt situ tk de org lain dh saya just nk luah..dulu environment di klinik ni sgt bagus tk kacau org tk kacau ngn kata2 yg tk elok tp tu dulu org lama dh resign dh skrg msk org baru..org baru tu dia kacau saya..dia bagi kata2 yk blh dijadikan abuse tau and benda tu dh dikategori harassment. saya senyum ngn org pun org aniayai saya saya tk senyum org kecam saya jadi saya tk thu dh nk buat mcm mana kata2 dia masih ada dlm ws saya..saya simpan lagi... bila saya nk pergi kerja saya rasa ada perasaan yg takut dan fobia. smpai saya rasa tk tahan dan ingin berhenti sbb dia dh menganggu saya punya mental smpaikan satu masa on 24hb saya panic attack bila org kecam saya begitu teruk Saya nk berhenti tp bila fikir kalau berhenti ada ke peluang kerja lain blh ke saya dpt bantu family saya saya kerja ni sbb nk bantu family saya. Saya kerja monday until saturday 9.45am-7pm (saya jgk fikir masa luang saya ngn family mcm mana) sbb saya susah nk cuti sbb saya sorg je accountant di klinik dr sophia... starting january 2022 tk pernah saya amik cuti . BOLEH KE SESIAPA BAGI PENDAPAT KT SAYA saya amat hargai pendapat korg..thank you
0
a***** k*****'s avatar'
a***** k*****1 tahun yang lepas
Bincang elok2 dgn boss
0
M******* A*** F*** b** A***'s avatar'
M******* A*** F*** b** A***1 tahun yang lepas
Hubungi pihak majikan dan usahakan perbincangan dan cari jalan tengah. Sayang jika berhenti. semoga dipermudah urusan
0