Y** H*****'s avatar'
Y** H*****2 tahun yang lepasResignation Concerns

Perlukah saya resign? Kerja makin banyak menyebabkan prestasi dropped..sblm ni ok kerja bnyk tp lately semua kerja nk buat..tiada priority, semua nak on the spot, bos pula mcm tak paham situasi.

Saya perlu update daily payment report, in same time kena buat itu ini, bila lambat siap report kena bising pula kenapa tak bagi report..saya kena set payment, siapkan memo, follow up dgn branch dll..bkn saya sorg malah staf lain pun sama..bila kami mengadu kerja bnyk tak sempat buat semua boss suruh bahagi kerja sesama kami..nak bahagi apa lg kalau masing2 kerja dah bnyk..dgn client, branch minta itu ini mcm saya xda kerja lain..bila lambat respon sejam pun dah bising mcm saya tidur je tak buat kerja..kami just tunggu masa je nk resign...tp ragu2 sbb belum dpt kerja lain..sblm ni ok tp lately ni tak tahu kenapa..mcm semua kerja berlambak dgn kami..siap kena cover kerja department lain pula.
3
h****** m*'s avatar'
h****** m*2 tahun yang lepas
ikut JD yang diberi jika awak adalah multitasking person should be okay for every workload given by superior. jadi jangan mengeluh saya ni masih mencari keje..saya suka keje multitask banyak pengalaman..
0