TND Express (M) Sdn Bhd banner company
jobs in TND Express (M) Sdn Bhd

TND Express (M) Sdn Bhd

TND Express (M) Sdn Bhd is top company Verified

21-100 Employees · Transportation / Logistics

74 Followers

6 Peluang Pekerjaan

Tentang TND Express (M) Sdn Bhd

我们是一家专业于快递电商包裹进口与出口集运公司。
在中国和韩国拥有属于自家仓库和操作团队,协助喜爱海外网购的客户们运送包裹送达马来西亚。
同时我们也一直在为批发商,进口商等通过空运/海运运送货物抵达马来西亚,并进行报关和送达门口。
此外,我们也为大量Lazada,Shopee商家提供仓储,打包,派送等服务。

Dapatkan makluman awal tentang jawatan kosong di TND Express (M) Sdn Bhd

Jawatan Terkini

Lihat Semua

Album TND Express (M) Sdn Bhd

Maklumat TND Express (M) Sdn Bhd

Nama Syarikat

TND Express (M) Sdn Bhd

Jenis Syarikat

Small-Medium Enterprize

Saiz Syarikat

21-100

Industri

Transportation / Logistics

No. SSM Syarikat

1296264-X

Peluang Pekerjaan

6

Laman Web Syarikat

Ada soalan untuk syarikat ni? Tanya je terus!

Alamat TND Express (M) Sdn Bhd

Pusat Perniagaan Raja Uda, 7472, Jalan Tanjung Indah, Seri Tanjung Pinang, Butterworth, Pulau Pinang, Malaysia