Ben Hamid Group Trading banner company
jobs in Ben Hamid Group Trading

Ben Hamid Group Trading

Ben Hamid Group Trading is top company Verified

1-20 Employees · Retail / Merchandise

147 Followers

Berapakah gaji di syarikat Ben Hamid Group Trading di Malaysia?

Di Ben Hamid Group Trading, gaji bulanan biasanya bermula sekitar RM1,700 untuk Sales - Customer Service dan boleh mencecah kira-kira RM3,200 untuk Human Resources. Angka ini dikongsi oleh mereka yang pernah bekerja di sini untuk membantu anda mendapat gambaran yang lebih jelas tentang apa yang boleh dijangka.

Harap maklum, ini hanyalah anggaran untuk rujukan umum. Gaji sebenar mungkin berbeza bergantung pada jawatan, pengalaman anda, dan lokasi kerja. Sebaiknya semak terus dengan syarikat untuk maklumat yang paling tepat.

Memaparkan
Jawatan Aktif Senarai Jawatan Terdahulu

Alamak, Info Gaji Masih Belum Ada!

Kami sedang dalam prosess menganalisa jurang gaji bekerja di Ben Hamid Group Trading. Jangan risau, kami akan selesaikan secepat mungkin & anda akan dapat melihat info gaji sebentar lagi!

Sementara tu, apa kata :

  • Korang Follow Ben Hamid Group Trading untuk dapatkan maklumat terkini tentang peluang kerja kosong dan info jurang gaji!

Adakah maklumat ini berguna untuk anda?

Soalan berkenaan gaji

Berapakah purata pendapatan pekerja di Ben Hamid Group Trading?

Dari mana datangnya data gaji untuk Ben Hamid Group Trading?

Seberapa kerap data gaji dikemas kini?