CERGAS SETIA CONSTRUCTION SND BHD banner company
jobs in CERGAS SETIA CONSTRUCTION SND BHD

CERGAS SETIA CONSTRUCTION SND BHD

Company SSM No 1190248-T · 501-1000 Employees · Construction / Building

Ulasan CERGAS SETIA CONSTRUCTION SND BHD

Project manager

pekerja yang sedang berkhidmat, 1 to 2 years tahun dalam jawatan ini

"Collaborate as a team, with everyone providing support to one another as needed, including management. The company values results and is open to different approaches in order to achieve the goal."

Working together, honesty, support from leaders, understanding of tasks and responsibilities

Ulasan syarikat yang dipaparkan di platform kami adalah ungkapan dan pandangan penulis individu semata-mata dan tidak sepatutnya ditafsirkan sebagai mewakili pandangan atau pendirian Maukerja atau pekerjanya. Maukerja tidak mengesahkan ketepatan atau keaslian kandungan dalam ulasan ini, dan tidak menyokong atau bersetuju dengan kenyataan yang dibuat di dalamnya.

Tujuan penerbitan ulasan ini adalah semata-mata untuk maklumat, bertujuan untuk membantu pencari kerja dalam usaha mereka mencari peluang pekerjaan.

Saoaln berkenaan ulasan

CERGAS SETIA CONSTRUCTION SND BHD ni okay ke untuk kerja?

Berapa ramai dah review CERGAS SETIA CONSTRUCTION SND BHD?

Kat mana nak tengok feedback pekerja pasal CERGAS SETIA CONSTRUCTION SND BHD?

Boleh percaya ke review pasal CERGAS SETIA CONSTRUCTION SND BHD ni?