Eco Carton Sdn Bhd banner company
jobs in Eco Carton Sdn Bhd

Eco Carton Sdn Bhd

Eco Carton Sdn Bhd is top company Verified

Company SSM No 1114078-K · 50-200 Employees · Manufacturing / Production

<10 Followers

Ulasan Syarikat Eco Carton Sdn Bhd

4.9
(1 jumlah ulasan)

Beritahu bagaimana rasanya bekerja di syarikat ini dan lihat bagaimana pekerja menikmati pengalaman mereka di tempat kerja.

Ulasan Eco Carton Sdn Bhd

Graphic designer

pekerja yang sedang berkhidmat, 3 to 4 years tahun dalam jawatan ini

"Outstanding expertise"

While employed there, you can also gain a deeper understanding of the production process.

Ulasan syarikat yang dipaparkan di platform kami adalah ungkapan dan pandangan penulis individu semata-mata dan tidak sepatutnya ditafsirkan sebagai mewakili pandangan atau pendirian Maukerja atau pekerjanya. Maukerja tidak mengesahkan ketepatan atau keaslian kandungan dalam ulasan ini, dan tidak menyokong atau bersetuju dengan kenyataan yang dibuat di dalamnya.

Tujuan penerbitan ulasan ini adalah semata-mata untuk maklumat, bertujuan untuk membantu pencari kerja dalam usaha mereka mencari peluang pekerjaan.

Saoaln berkenaan ulasan

Eco Carton Sdn Bhd ni okay ke untuk kerja?

Berapa ramai dah review Eco Carton Sdn Bhd?

Kat mana nak tengok feedback pekerja pasal Eco Carton Sdn Bhd?

Boleh percaya ke review pasal Eco Carton Sdn Bhd ni?