Happyfit Wellness Pte Ltd banner company
jobs in Happyfit Wellness Pte Ltd

Happyfit Wellness Pte Ltd

Happyfit Wellness Pte Ltd is top company Verified

Company SSM No 201816334N · <50 Employees · Education / Training

100 Followers

Dapatkan makluman awal tentang jawatan kosong di Happyfit Wellness Pte Ltd

Jawatan Kosong di Happyfit Wellness Pte Ltd

Kerja Tamat Tempoh

MYR3,500 - MYR5,000 Sebulan
Kerja di Rumah

singapore, Singapore

Meta Ads Management Google Ads Management
+6
Posted
8 months ago
MYR3,200 - MYR3,800 Sebulan
Kerja di Rumah • Graduan Baru

singapore, Singapore

Fitness Training Communication Skills
+3
Posted
10 months ago
SGD2,000 - SGD2,000 Sebulan

Singapore

Posted
10 months ago
SGD2,500 - SGD2,500 Sebulan

Singapore

Posted
a year ago