Koperasi Permodalan FELDA Malaysia Berhad banner company
jobs in Koperasi Permodalan FELDA Malaysia Berhad

Koperasi Permodalan FELDA Malaysia Berhad

Company SSM No 858614-D · 51-200 Employees · Banking / Finance

Ulasan Koperasi Permodalan FELDA Malaysia Berhad

Senior manager

pekerja yang sedang berkhidmat, Less than 1 year tahun dalam jawatan ini

"Excellent work and a welcoming atmosphere!"

Strong camaraderie among coworkers and a positive work atmosphere are emphasized. Key performance indicators have been established for each employee to assess their performance. The unwavering support from upper management towards all employees will further enhance the company's success.

Manager

pekerja yang sedang berkhidmat, 3 to 4 years tahun dalam jawatan ini

"It would be beneficial to cultivate your own unique traits and qualities."

Provide a high dividend yield to members.

Executive assistant

pekerja yang sedang berkhidmat, 9 to 10 years tahun dalam jawatan ini

"It is enjoyable to work and a great opportunity for recent graduates to begin their careers."

Excellent opportunity to build skills and advance to a more significant career.

Ulasan syarikat yang dipaparkan di platform kami adalah ungkapan dan pandangan penulis individu semata-mata dan tidak sepatutnya ditafsirkan sebagai mewakili pandangan atau pendirian Maukerja atau pekerjanya. Maukerja tidak mengesahkan ketepatan atau keaslian kandungan dalam ulasan ini, dan tidak menyokong atau bersetuju dengan kenyataan yang dibuat di dalamnya.

Tujuan penerbitan ulasan ini adalah semata-mata untuk maklumat, bertujuan untuk membantu pencari kerja dalam usaha mereka mencari peluang pekerjaan.

Saoaln berkenaan ulasan

Koperasi Permodalan FELDA Malaysia Berhad ni okay ke untuk kerja?

Berapa ramai dah review Koperasi Permodalan FELDA Malaysia Berhad?

Kat mana nak tengok feedback pekerja pasal Koperasi Permodalan FELDA Malaysia Berhad?

Boleh percaya ke review pasal Koperasi Permodalan FELDA Malaysia Berhad ni?