Malaysia Aviation Group banner company
jobs in Malaysia Aviation Group

Malaysia Aviation Group

101-500 Employees · Aviation / Airline

106 Followers

Berapakah gaji di syarikat Malaysia Aviation Group di Malaysia?

Di Malaysia Aviation Group, gaji bulanan biasanya bermula sekitar RM2,500 untuk Qa Engineer - Safety & Investigation dan boleh mencecah kira-kira RM9,000 untuk Senior Manager, Security Operations. Angka ini dikongsi oleh mereka yang pernah bekerja di sini untuk membantu anda mendapat gambaran yang lebih jelas tentang apa yang boleh dijangka.

Harap maklum, ini hanyalah anggaran untuk rujukan umum. Gaji sebenar mungkin berbeza bergantung pada jawatan, pengalaman anda, dan lokasi kerja. Sebaiknya semak terus dengan syarikat untuk maklumat yang paling tepat.

Memaparkan
Jawatan Aktif Senarai Jawatan Terdahulu
Jawatan Purata Pendapatan Bulanan
Duty Manager (domestic Operations) RM6.5K - RM7.0K
Qa Engineer - Safety & Investigation RM2.5K - RM6.9K
Manager, Contract Management RM8K
Assistant Manager, Itbp Pss Rit RM7K
Executive, Workforce Planning RM6K
Senior Executive, Leadership Management & Development RM8K
Executive, Security, Claim & Loss Prevention RM8K
Senior Manager, Security Operations RM9K
Manager, Internal Audit RM7K
Senior Executive, Product & Platform Development RM8K - RM9.0K

Adakah maklumat ini berguna untuk anda?

Soalan berkenaan gaji

Berapakah purata pendapatan pekerja di Malaysia Aviation Group?

Dari mana datangnya data gaji untuk Malaysia Aviation Group?

Seberapa kerap data gaji dikemas kini?