Prokhas Sdn Bhd banner company
jobs in Prokhas Sdn Bhd

Prokhas Sdn Bhd

Company SSM No 471243-M · 50-200 Employees · Other industries

<10 Followers

Ulasan Syarikat Prokhas Sdn Bhd

4
(1 jumlah ulasan)

Beritahu bagaimana rasanya bekerja di syarikat ini dan lihat bagaimana pekerja menikmati pengalaman mereka di tempat kerja.

Ulasan Prokhas Sdn Bhd

Executive

Bekas Pekerja, tahun dalam jawatan ini

"Exciting work environment"

Having the self-discipline to complete tasks on schedule, being punctual, maintaining positive relationships with colleagues, and working together as a team to provide support.

Ulasan syarikat yang dipaparkan di platform kami adalah ungkapan dan pandangan penulis individu semata-mata dan tidak sepatutnya ditafsirkan sebagai mewakili pandangan atau pendirian Maukerja atau pekerjanya. Maukerja tidak mengesahkan ketepatan atau keaslian kandungan dalam ulasan ini, dan tidak menyokong atau bersetuju dengan kenyataan yang dibuat di dalamnya.

Tujuan penerbitan ulasan ini adalah semata-mata untuk maklumat, bertujuan untuk membantu pencari kerja dalam usaha mereka mencari peluang pekerjaan.

Saoaln berkenaan ulasan

Prokhas Sdn Bhd ni okay ke untuk kerja?

Berapa ramai dah review Prokhas Sdn Bhd?

Kat mana nak tengok feedback pekerja pasal Prokhas Sdn Bhd?

Boleh percaya ke review pasal Prokhas Sdn Bhd ni?