Sliderdrobe Sdn Bhd banner company
jobs in Sliderdrobe Sdn Bhd

Sliderdrobe Sdn Bhd

Sliderdrobe Sdn Bhd is top company Verified

Company SSM No 630402-U · 201-500 Employees · Architecture / Interior Design

870 Followers

2 Peluang Pekerjaan

Dapatkan makluman awal tentang jawatan kosong di Sliderdrobe Sdn Bhd

Jawatan Kosong di Sliderdrobe Sdn Bhd

Kerja Aktif Kerja Tamat Tempoh

Boleh Sembang
MYR2,500 - MYR4,000 Sebulan
Dekat Stesen Tren
Site Supervision Construction Management
+1
Posted
3 days ago
Boleh Sembang
MYR2,500 - MYR4,000 Sebulan
Dekat Stesen Tren
Site Supervision Construction Management
+1
Posted
5 days ago