Synergy Esco Malaysia Sdn Bhd banner company
jobs in Synergy Esco Malaysia Sdn Bhd

Synergy Esco Malaysia Sdn Bhd

Company SSM No 1089736-D · <50 Employees · Utilities / Power

<10 Followers

Ulasan Syarikat Synergy Esco Malaysia Sdn Bhd

4.5
(2 jumlah ulasan)

Beritahu bagaimana rasanya bekerja di syarikat ini dan lihat bagaimana pekerja menikmati pengalaman mereka di tempat kerja.

Ulasan Synergy Esco Malaysia Sdn Bhd

Business development executive

pekerja yang sedang berkhidmat, Less than 1 year tahun dalam jawatan ini

"A cheerful, optimistic, and supportive atmosphere for working in."

Excellent leadership, a helpful support team, and a positive atmosphere make for a pleasant work environment.

Project engineer

Bekas Pekerja, 3 to 4 years tahun dalam jawatan ini

"Employer offering competitive salary."

Positive work environment with minimal stress and supportive colleagues.

Ulasan syarikat yang dipaparkan di platform kami adalah ungkapan dan pandangan penulis individu semata-mata dan tidak sepatutnya ditafsirkan sebagai mewakili pandangan atau pendirian Maukerja atau pekerjanya. Maukerja tidak mengesahkan ketepatan atau keaslian kandungan dalam ulasan ini, dan tidak menyokong atau bersetuju dengan kenyataan yang dibuat di dalamnya.

Tujuan penerbitan ulasan ini adalah semata-mata untuk maklumat, bertujuan untuk membantu pencari kerja dalam usaha mereka mencari peluang pekerjaan.

Saoaln berkenaan ulasan

Synergy Esco Malaysia Sdn Bhd ni okay ke untuk kerja?

Berapa ramai dah review Synergy Esco Malaysia Sdn Bhd?

Kat mana nak tengok feedback pekerja pasal Synergy Esco Malaysia Sdn Bhd?

Boleh percaya ke review pasal Synergy Esco Malaysia Sdn Bhd ni?