Yune Design Studio banner company
jobs in Yune Design Studio

Yune Design Studio

Company SSM No 201903157322(KT0449458-P) · 1-20 Employees · Arts / Design / Fashion

<10 Followers

Berapakah gaji di syarikat Yune Design Studio di Malaysia?

Di Yune Design Studio, gaji bulanan biasanya bermula sekitar RM1,500 untuk Content Creator dan boleh mencecah kira-kira RM4,000 untuk Marketer – Specialist Ads. Angka ini dikongsi oleh mereka yang pernah bekerja di sini untuk membantu anda mendapat gambaran yang lebih jelas tentang apa yang boleh dijangka.

Harap maklum, ini hanyalah anggaran untuk rujukan umum. Gaji sebenar mungkin berbeza bergantung pada jawatan, pengalaman anda, dan lokasi kerja. Sebaiknya semak terus dengan syarikat untuk maklumat yang paling tepat.

Memaparkan
Jawatan Aktif Senarai Jawatan Terdahulu

Alamak, Info Gaji Masih Belum Ada!

Kami sedang dalam prosess menganalisa jurang gaji bekerja di Yune Design Studio. Jangan risau, kami akan selesaikan secepat mungkin & anda akan dapat melihat info gaji sebentar lagi!

Sementara tu, apa kata :

  • Korang Follow Yune Design Studio untuk dapatkan maklumat terkini tentang peluang kerja kosong dan info jurang gaji!

Adakah maklumat ini berguna untuk anda?

Soalan berkenaan gaji

Berapakah purata pendapatan pekerja di Yune Design Studio?

Dari mana datangnya data gaji untuk Yune Design Studio?

Seberapa kerap data gaji dikemas kini?