Aden Services Malaysia Sdn Bhd banner company
jobs in Aden Services Malaysia Sdn Bhd

Aden Services Malaysia Sdn Bhd

Company SSM No 1258308-W · 51-200 Employees · Repair / Maintenance

Ulasan Aden Services Malaysia Sdn Bhd

Logistic

pekerja yang sedang berkhidmat, 1 to 2 years tahun dalam jawatan ini

"Learning something new while working with a foreigner."

Being part of a team and having a supervisor will provide you with valuable lessons on how to effectively work and improve your skills.

Facility Manager

Bekas Pekerja, tahun dalam jawatan ini

"Having good company and benefits is one of the top priorities."

Effective self-improvement and self-management.

Ulasan syarikat yang dipaparkan di platform kami adalah ungkapan dan pandangan penulis individu semata-mata dan tidak sepatutnya ditafsirkan sebagai mewakili pandangan atau pendirian Maukerja atau pekerjanya. Maukerja tidak mengesahkan ketepatan atau keaslian kandungan dalam ulasan ini, dan tidak menyokong atau bersetuju dengan kenyataan yang dibuat di dalamnya.

Tujuan penerbitan ulasan ini adalah semata-mata untuk maklumat, bertujuan untuk membantu pencari kerja dalam usaha mereka mencari peluang pekerjaan.

Saoaln berkenaan ulasan

Aden Services Malaysia Sdn Bhd ni okay ke untuk kerja?

Berapa ramai dah review Aden Services Malaysia Sdn Bhd?

Kat mana nak tengok feedback pekerja pasal Aden Services Malaysia Sdn Bhd?

Boleh percaya ke review pasal Aden Services Malaysia Sdn Bhd ni?