Adonis Beauty Consultants Sdn Bhd banner company
jobs in Adonis Beauty Consultants Sdn Bhd

Adonis Beauty Consultants Sdn Bhd

Adonis Beauty Consultants Sdn Bhd is top company Verified

0-50 Employees · Beauty / Fitness ·

283 Followers

Berapakah gaji di syarikat Adonis Beauty Consultants Sdn Bhd di Malaysia?

Di Adonis Beauty Consultants Sdn Bhd, gaji bulanan biasanya bermula sekitar RM6,000 untuk Facial Therapist dan boleh mencecah kira-kira RM8,000 untuk Aesthetician. Angka ini dikongsi oleh mereka yang pernah bekerja di sini untuk membantu anda mendapat gambaran yang lebih jelas tentang apa yang boleh dijangka.

Harap maklum, ini hanyalah anggaran untuk rujukan umum. Gaji sebenar mungkin berbeza bergantung pada jawatan, pengalaman anda, dan lokasi kerja. Sebaiknya semak terus dengan syarikat untuk maklumat yang paling tepat.

Memaparkan
Jawatan Aktif Senarai Jawatan Terdahulu
Jawatan Purata Pendapatan Bulanan
Facial Therapist
Aesthetician
Skincare Consultant
Beauty Consultant Cum Beautician (mandarin Speaker)
Beautician
Beauty Consultant

Adakah maklumat ini berguna untuk anda?

Soalan berkenaan gaji

Berapakah purata pendapatan pekerja di Adonis Beauty Consultants Sdn Bhd?

Dari mana datangnya data gaji untuk Adonis Beauty Consultants Sdn Bhd?

Seberapa kerap data gaji dikemas kini?