Bartech Empire Sdn Bhd banner company
jobs in Bartech Empire Sdn Bhd

Bartech Empire Sdn Bhd

Bartech Empire Sdn Bhd is top company Verified

<50 Employees · Beauty / Fitness

337 Followers

6 Peluang Pekerjaan

Dapatkan makluman awal tentang jawatan kosong di Bartech Empire Sdn Bhd

Jawatan Kosong di Bartech Empire Sdn Bhd

Kerja Aktif Kerja Tamat Tempoh

MYR2,500 - MYR3,500 monthly
Dekat Stesen Tren
Human Resources Management Employee Relations
+5
Posted
15 hours ago
MYR2,000 - MYR3,000 Sebulan
+Pampasan Tambahan
Graduan Baru
Live Streaming Communication Skills
+4
Posted
10 days ago
MYR2,500 - MYR3,000 Sebulan
+Pampasan Tambahan
Video Editing Motion Graphics
+1
Posted
10 days ago
MYR3,500 - MYR5,000 Sebulan
Posted
a month ago
MYR2,000 - MYR3,500 Sebulan
Posted
a month ago