Bericap Malaysia Sdn Bhd banner company
jobs in Bericap Malaysia Sdn Bhd

Bericap Malaysia Sdn Bhd

Bericap Malaysia Sdn Bhd is top company Verified

21-100 Employees · Manufacturing / Production

<10 Followers

Ulasan Syarikat Bericap Malaysia Sdn Bhd

5
(3 jumlah ulasan)

Beritahu bagaimana rasanya bekerja di syarikat ini dan lihat bagaimana pekerja menikmati pengalaman mereka di tempat kerja.

Ulasan Bericap Malaysia Sdn Bhd

Ok

pekerja yang sedang berkhidmat, 5 to 6 years tahun dalam jawatan ini

"Operate"

I am interested in working for this company.

Mould setting

Bekas Pekerja, tahun dalam jawatan ini

"5 years of experience in setting molds for a plastic company"

Working hard and being content with the salary earned on time.

Finance manager

Bekas Pekerja, Less than 1 year tahun dalam jawatan ini

"Opportunities for advancing one's career."

Workmates

Ulasan syarikat yang dipaparkan di platform kami adalah ungkapan dan pandangan penulis individu semata-mata dan tidak sepatutnya ditafsirkan sebagai mewakili pandangan atau pendirian Maukerja atau pekerjanya. Maukerja tidak mengesahkan ketepatan atau keaslian kandungan dalam ulasan ini, dan tidak menyokong atau bersetuju dengan kenyataan yang dibuat di dalamnya.

Tujuan penerbitan ulasan ini adalah semata-mata untuk maklumat, bertujuan untuk membantu pencari kerja dalam usaha mereka mencari peluang pekerjaan.

Saoaln berkenaan ulasan

Bericap Malaysia Sdn Bhd ni okay ke untuk kerja?

Berapa ramai dah review Bericap Malaysia Sdn Bhd?

Kat mana nak tengok feedback pekerja pasal Bericap Malaysia Sdn Bhd?

Boleh percaya ke review pasal Bericap Malaysia Sdn Bhd ni?