DAMAK ENGINEERING WORKS

Company SSM No 0005589-K · Employees · Construction / Building

Ulasan DAMAK ENGINEERING WORKS

Design engineer

Bekas Pekerja, Less than 1 year tahun dalam jawatan ini

"excellent"

I have gained a lot of new knowledge at Damak Engineering, particularly in the area of steel structure construction. The work environment is conducive to learning, and the employer consistently provides guidance and treats us as professionals to help us develop skills and gain experience.

Ulasan syarikat yang dipaparkan di platform kami adalah ungkapan dan pandangan penulis individu semata-mata dan tidak sepatutnya ditafsirkan sebagai mewakili pandangan atau pendirian Maukerja atau pekerjanya. Maukerja tidak mengesahkan ketepatan atau keaslian kandungan dalam ulasan ini, dan tidak menyokong atau bersetuju dengan kenyataan yang dibuat di dalamnya.

Tujuan penerbitan ulasan ini adalah semata-mata untuk maklumat, bertujuan untuk membantu pencari kerja dalam usaha mereka mencari peluang pekerjaan.

Saoaln berkenaan ulasan

DAMAK ENGINEERING WORKS ni okay ke untuk kerja?

Berapa ramai dah review DAMAK ENGINEERING WORKS?

Kat mana nak tengok feedback pekerja pasal DAMAK ENGINEERING WORKS?

Boleh percaya ke review pasal DAMAK ENGINEERING WORKS ni?