Govi Chemicals Sdn. Bhd. banner company
jobs in Govi Chemicals Sdn. Bhd.

Govi Chemicals Sdn. Bhd.

Govi Chemicals Sdn. Bhd. is top company Verified

Company SSM No 442694P · 51-200 Employees · Manufacturing / Production

18 Followers

Ulasan Syarikat Govi Chemicals Sdn. Bhd.

4.6
(2 jumlah ulasan)

Beritahu bagaimana rasanya bekerja di syarikat ini dan lihat bagaimana pekerja menikmati pengalaman mereka di tempat kerja.

Ulasan Govi Chemicals Sdn. Bhd.

Logistics executive

Bekas Pekerja, 3 to 4 years tahun dalam jawatan ini

"It is a great opportunity for personal development, even if it requires starting over. The pay and benefits are excellent."

Consistent expansion and improvement

Plantation supervisor

Bekas Pekerja, tahun dalam jawatan ini

"Working together, being diligent, and quick to grasp the task at hand."

In a new setting, one can gain a deeper understanding of chemistry.

Ulasan syarikat yang dipaparkan di platform kami adalah ungkapan dan pandangan penulis individu semata-mata dan tidak sepatutnya ditafsirkan sebagai mewakili pandangan atau pendirian Maukerja atau pekerjanya. Maukerja tidak mengesahkan ketepatan atau keaslian kandungan dalam ulasan ini, dan tidak menyokong atau bersetuju dengan kenyataan yang dibuat di dalamnya.

Tujuan penerbitan ulasan ini adalah semata-mata untuk maklumat, bertujuan untuk membantu pencari kerja dalam usaha mereka mencari peluang pekerjaan.

Saoaln berkenaan ulasan

Govi Chemicals Sdn. Bhd. ni okay ke untuk kerja?

Berapa ramai dah review Govi Chemicals Sdn. Bhd.?

Kat mana nak tengok feedback pekerja pasal Govi Chemicals Sdn. Bhd.?

Boleh percaya ke review pasal Govi Chemicals Sdn. Bhd. ni?