INTERLEC ELECTRICAL SUPPLIES SDN. BHD. banner company
jobs in INTERLEC ELECTRICAL SUPPLIES SDN. BHD.

INTERLEC ELECTRICAL SUPPLIES SDN. BHD.

1-50 Employees · Electrical / Electronics ·

6 Peluang Pekerjaan

Tentang INTERLEC ELECTRICAL SUPPLIES SDN. BHD.

Interlec Electrical  Supplies Sdn Bhd - ABB LVP Distributors
  • design practical systems
  • products installation
  • commissioning of the control panel
  • electrical parts supplies & support
  • electrical parts import & export
  • Dapatkan makluman awal tentang jawatan kosong di INTERLEC ELECTRICAL SUPPLIES SDN. BHD.

    Jawatan Terkini

    Lihat Semua

    Album INTERLEC ELECTRICAL SUPPLIES SDN. BHD.

    Maklumat INTERLEC ELECTRICAL SUPPLIES SDN. BHD.

    Nama Syarikat

    INTERLEC ELECTRICAL SUPPLIES SDN. BHD.

    Jenis Syarikat

    -

    Saiz Syarikat

    1-50

    Industri

    Electrical / Electronics

    No. SSM Syarikat

    384895-H

    Peluang Pekerjaan

    6

    Ada soalan untuk syarikat ni? Tanya je terus!

    Alamat INTERLEC ELECTRICAL SUPPLIES SDN. BHD.

    17 Jalan 5/108c Taman Sungai Besi Kuala Lumpur Federal Territory of Kuala Lumpur Malaysia, Malaysia

    Cara nak pergi ke INTERLEC ELECTRICAL SUPPLIES SDN. BHD. guna pengangkutan awam?

    Untuk ke INTERLEC ELECTRICAL SUPPLIES SDN. BHD. dengan pengangkutan awam, boleh turun di stesen MRT KUCHAI atau KTM SALAK SELATAN. Semua stesen ni dekat je dengan INTERLEC ELECTRICAL SUPPLIES SDN. BHD., yang terletak di 17 Jalan 5/108c Taman Sungai Besi Kuala Lumpur Federal Territory of Kuala Lumpur Malaysia, Malaysia.

    Pengangkutan Awam Berdekatan

    All Bus MRT KTM
    • BUS (M) KL1813 TAMAN SALAK JAYA
    • BUS (M) KL782 TAMAN SALAK JAYA
    • BUS IMPACT FUTSAL COURT
    • BUS KL1218 MRT KUCHAI/RESIDENSI FAR EAST
    • BUS KL1219 MRT KUCHAI (OPP)
    • BUS KL1493 DESA HILL VILLAS
    • BUS KL1734 KG BARU SALAK SELATAN (TENGAH)
    • BUS KL1735 PASAR PENJAJA SALAK SELATAN
    • BUS KL1737 KG BARU SALAK SELATAN (TENGAH)
    • BUS KL1738 DEWAN KG SALAK SELATAN (OPP)
    • BUS KL1739 DEWAN KG SALAK SELATAN
    • BUS KL1740 KLINIK SALAK SELATAN (OPP)
    • BUS KL1811 PLAZA SG BESI (OPP)
    • BUS KL1812 MIDFIELDS SQUARE
    • BUS KL2180 PLAZA 63 (OPP)
    • BUS KL761 KLINIK SALAK SELATAN
    • BUS KL762 VANTAGE POINT (OPP)
    • BUS KL770 VANTAGE POINT
    • BUS KL771 DESA PETALING (UTARA)
    • BUS KL772 DESA HILL VILLAS
    • BUS KL775 PASAR PENJAJA SALAK SELATAN (OPP)
    • BUS KL788 THE LEAFZ
    • BUS KL789 PLAZA SG BESI
    • MRT KUCHAI
    • KTM SALAK SELATAN

    Lihat syarikat berdekatan