Jesin Group Sdn. Bhd. banner company
jobs in Jesin Group Sdn. Bhd.

Jesin Group Sdn. Bhd.

Jesin Group Sdn. Bhd. is top company Verified

21-100 Employees · Property / Real Estate ·

677 Followers

6 Job Vacancies

About Jesin Group Sdn. Bhd.

Ditubuhkan dengan rekod prestasi lebih dari 50 tahun, Jesin Group telah membina reputasinya sebagai salah satu peneraju utama dalam industri hartanah. Dengan kehadiran jenama yang kukuh di Malaysia Utara, Jesin mempunyai pelbagai perniagaan dalam pembangunan hartanah, pembinaan, perdagangan, pengurusan hartanah & aset, F&B dan media kreatif. Dalam perancangan masa depan adalah pengurusan pusat membeli-belah, hotel, dan stesen minyak.

Di Jesin Group, kami komited untuk membina kecemerlangan. Pasukan kami adalah apa yang membezakan kami, dan kami berusaha untuk merekrut, mengekalkan, melibatkan dan membangunkan yang terbaik daripada Pasukan Jesin.

Untuk menjadi sebahagian daripada Pasukan kami yang dinamik dan berkembang maju, anda perlu mempunyai sikap positif dan komited untuk memberikan yang terbaik dalam semua aspek. Amalan terbaik membawa perniagaan terbaik, dan reputasi kami adalah perkara yang amat penting bagi kami! Jika anda rasa anda mempunyai apa yang diperlukan untuk menyertai Pasukan kami yang dinamik, mohon sekarang!

Be the first to hear about new jobs at Jesin Group Sdn. Bhd.!

Featured Jobs

View All Jobs

Jesin Group Sdn. Bhd. Photos

Jesin Group Sdn. Bhd. Business Information

Company Name

Jesin Group Sdn. Bhd.

Company Type

Small-Medium Enterprize

Company Size

21-100

Industry

Property / Real Estate

Company SSM No

201501005811 / 1131142-U

Job Vacancies

6

Company Website

Company Social Media

social mediasocial mediasocial media

Company Culture & Benefits

Health Benefits

Financial Benefits

Paid Time Leave

  • Lebih daripada 12 hari cuti tahunan dalam setahun
  • Cuti Bersalin and many more...

Additional Benefits

  • Pembangunan Kerjaya Profesional (program latihan, bengkel, persidangan untuk meningkatkan kemahiran)
  • Aktiviti Syarikat (pembinaan pasukan, perjalanan luar, perkumpulan sosial) and many more...

Got questions about working here? Let the employer answer!

Jesin Group Sdn. Bhd. Company Address

No. 26 & 27, Tingkat Bawah, Jalan Petani, Taman Pekan Baru, Sungai Petani, Kedah, Malaysia

How to go to Jesin Group Sdn. Bhd. by public transport?

To get to Jesin Group Sdn. Bhd. by public transport, you can take KTM SUNGAI PETANI. The stations are just a short walk to Jesin Group Sdn. Bhd., located at No. 26 & 27, Tingkat Bawah, Jalan Petani, Taman Pekan Baru, Sungai Petani, Kedah, Malaysia.

Nearby Public Transportation

All KTM
  • KTM SUNGAI PETANI

See what's nearby companies