Jurutera Perunding Kelana Sdn Bhd

1-50 Employees · Construction / Building ·

Ulasan Jurutera Perunding Kelana Sdn Bhd

Engineer

Bekas Pekerja, 3 to 4 years tahun dalam jawatan ini

"Valuable experience in the engineering and construction industry."

1. Fully immersed in the field of customer service from top to bottom 2. Supportive leadership and direction

Ulasan syarikat yang dipaparkan di platform kami adalah ungkapan dan pandangan penulis individu semata-mata dan tidak sepatutnya ditafsirkan sebagai mewakili pandangan atau pendirian Maukerja atau pekerjanya. Maukerja tidak mengesahkan ketepatan atau keaslian kandungan dalam ulasan ini, dan tidak menyokong atau bersetuju dengan kenyataan yang dibuat di dalamnya.

Tujuan penerbitan ulasan ini adalah semata-mata untuk maklumat, bertujuan untuk membantu pencari kerja dalam usaha mereka mencari peluang pekerjaan.

Saoaln berkenaan ulasan

Jurutera Perunding Kelana Sdn Bhd ni okay ke untuk kerja?

Berapa ramai dah review Jurutera Perunding Kelana Sdn Bhd?

Kat mana nak tengok feedback pekerja pasal Jurutera Perunding Kelana Sdn Bhd?

Boleh percaya ke review pasal Jurutera Perunding Kelana Sdn Bhd ni?