Little Caliphs International Sdn Bhd banner company
jobs in Little Caliphs International Sdn Bhd

Little Caliphs International Sdn Bhd

Little Caliphs International Sdn Bhd is top company Verified

500+ Employees · Education / Training ·

691 Followers

Berapakah gaji di syarikat Little Caliphs International Sdn Bhd di Malaysia?

Di Little Caliphs International Sdn Bhd, gaji bulanan biasanya bermula sekitar RM500 untuk Internship, Administrative Support dan boleh mencecah kira-kira RM2,200 untuk Childcare Center Manager. Angka ini dikongsi oleh mereka yang pernah bekerja di sini untuk membantu anda mendapat gambaran yang lebih jelas tentang apa yang boleh dijangka.

Harap maklum, ini hanyalah anggaran untuk rujukan umum. Gaji sebenar mungkin berbeza bergantung pada jawatan, pengalaman anda, dan lokasi kerja. Sebaiknya semak terus dengan syarikat untuk maklumat yang paling tepat.

Memaparkan
Jawatan Aktif Senarai Jawatan Terdahulu
Jawatan Purata Pendapatan Bulanan
Temporary Administrative Assistant
Childcare Center Manager
Training Coordinator
Kindergarten Teacher (little Caliphs Bandar Baru Salak Tinggi, Sepang)
Kindergarten Teacher - Little Caliphs Seksyen 19, Shah Alam
Office Assistant
Childcare Teacher
Internship, Administrative Support
Logistic Support (warehouse)
Operations Coordinator

Adakah maklumat ini berguna untuk anda?

Soalan berkenaan gaji

Berapakah purata pendapatan pekerja di Little Caliphs International Sdn Bhd?

Dari mana datangnya data gaji untuk Little Caliphs International Sdn Bhd?

Seberapa kerap data gaji dikemas kini?