Metex Steel Sdn. Bhd. banner company
jobs in Metex Steel Sdn. Bhd.

Metex Steel Sdn. Bhd.

Company SSM No 957930-X · 51-200 Employees · Manufacturing / Production

Ulasan Metex Steel Sdn. Bhd.

Environment Safety and Health

Bekas Pekerja, tahun dalam jawatan ini

"I have gained a significant amount of experience from my time working at this place."

Revealed with fresh insights and helpful suggestions for enhancement

Ulasan syarikat yang dipaparkan di platform kami adalah ungkapan dan pandangan penulis individu semata-mata dan tidak sepatutnya ditafsirkan sebagai mewakili pandangan atau pendirian Maukerja atau pekerjanya. Maukerja tidak mengesahkan ketepatan atau keaslian kandungan dalam ulasan ini, dan tidak menyokong atau bersetuju dengan kenyataan yang dibuat di dalamnya.

Tujuan penerbitan ulasan ini adalah semata-mata untuk maklumat, bertujuan untuk membantu pencari kerja dalam usaha mereka mencari peluang pekerjaan.

Saoaln berkenaan ulasan

Metex Steel Sdn. Bhd. ni okay ke untuk kerja?

Berapa ramai dah review Metex Steel Sdn. Bhd.?

Kat mana nak tengok feedback pekerja pasal Metex Steel Sdn. Bhd.?

Boleh percaya ke review pasal Metex Steel Sdn. Bhd. ni?