MRMC Consultants Sdn Bhd banner company
jobs in MRMC Consultants Sdn Bhd

MRMC Consultants Sdn Bhd

MRMC Consultants Sdn Bhd is top company Verified

1-50 Employees · Insurance ·

69 Followers

Dapatkan makluman awal tentang jawatan kosong di MRMC Consultants Sdn Bhd

Jawatan Kosong di MRMC Consultants Sdn Bhd

Kerja Tamat Tempoh

Posted
3 months ago
Posted
4 months ago
Posted
4 months ago

KL City

Posted
4 months ago

KL City

Posted
4 months ago
Graduan Baru

KL City, WP Kuala Lumpur

Dekat Stesen Tren
  • Kemahiran dalam perisian Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Pengalaman dalam industri insurans am adalah satu kelebihan.
  • Kemahiran dalam pengurusan hubungan pelanggan. ...
General Insurance Client Relationship Management
+4
Posted
6 months ago

KL City, WP Kuala Lumpur

Dekat Stesen Tren
  • Kemahiran rundingan yang kukuh untuk berkomunikasi secara efektif dengan penyedia insurans dan pelanggan untuk mendapatkan pelan faedah yang terbaik.
  • Keupayaan untuk menganalisis data yang berkaitan dengan faedah pekerja untuk mengenal pasti trend, peluang penjimatan kos, dan bidang untuk penambahbaikan.
  • Pemahaman yang kukuh tentang peraturan pematuhan yang berkaitan dengan faedah pekerja dan insurans untuk memastikan semua pelan mematuhi keperluan undang-undang. ...
Negotiation Skills Data Analysis
+4
Posted
8 months ago
Graduan Baru

KL City, WP Kuala Lumpur

Dekat Stesen Tren
  • Kemahiran dalam perisian Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Pengalaman dalam industri insurans am adalah satu kelebihan.
  • Kemahiran dalam pengurusan hubungan pelanggan. ...
General Insurance Client Relationship Management
+4
Posted
a year ago
Graduan Baru

KL City, WP Kuala Lumpur

Dekat Stesen Tren
  • Kemahiran dalam perisian Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Pengalaman dalam industri insurans am adalah satu kelebihan.
  • Kemahiran dalam pengurusan hubungan pelanggan. ...
General Insurance Client Relationship Management
+4
Posted
a year ago