Ogilvy & Mather

Company SSM No 4210-A · 50-200 Employees · Advertising / Marketing

<10 Followers

Ulasan Syarikat Ogilvy & Mather

4.7
(4 jumlah ulasan)

Beritahu bagaimana rasanya bekerja di syarikat ini dan lihat bagaimana pekerja menikmati pengalaman mereka di tempat kerja.

Ulasan Ogilvy & Mather

Intern

Bekas Pekerja, tahun dalam jawatan ini

"Exciting, enjoyable, and thrilling position"

My supervisor was friendly and dedicated time to instruct me on the tasks of the workplace and offer me guidance.

Senior Account Executive

Bekas Pekerja, tahun dalam jawatan ini

"Manager of Accounts"

Experience working at a regional level and interacting with individuals from various international backgrounds.

Associate Partner

Bekas Pekerja, 3 to 4 years tahun dalam jawatan ini

"Job title: Fulfillment through creativity"

Encouraging an open culture, fostering a positive work environment, and embracing new and creative ideas.

Account executive

Bekas Pekerja, tahun dalam jawatan ini

"Sales Representative"

The office is pleasant, the atmosphere is positive, the supervisor is excellent, and training is offered.

Ulasan syarikat yang dipaparkan di platform kami adalah ungkapan dan pandangan penulis individu semata-mata dan tidak sepatutnya ditafsirkan sebagai mewakili pandangan atau pendirian Maukerja atau pekerjanya. Maukerja tidak mengesahkan ketepatan atau keaslian kandungan dalam ulasan ini, dan tidak menyokong atau bersetuju dengan kenyataan yang dibuat di dalamnya.

Tujuan penerbitan ulasan ini adalah semata-mata untuk maklumat, bertujuan untuk membantu pencari kerja dalam usaha mereka mencari peluang pekerjaan.

Saoaln berkenaan ulasan

Ogilvy & Mather ni okay ke untuk kerja?

Berapa ramai dah review Ogilvy & Mather?

Kat mana nak tengok feedback pekerja pasal Ogilvy & Mather?

Boleh percaya ke review pasal Ogilvy & Mather ni?