jobs in Valenta BPO Solutions Sdn Bhd

Valenta BPO Solutions Sdn Bhd

50-200 Employees · Call Center / BPO

<10 Followers

Ulasan Syarikat Valenta BPO Solutions Sdn Bhd

4.3
(3 jumlah ulasan)

Beritahu bagaimana rasanya bekerja di syarikat ini dan lihat bagaimana pekerja menikmati pengalaman mereka di tempat kerja.

Ulasan Valenta BPO Solutions Sdn Bhd

CRM Lead

pekerja yang sedang berkhidmat, 3 to 4 years tahun dalam jawatan ini

"Supervisors ensure a harmonious work environment for employees."

The employer creates a welcoming atmosphere and supports and motivates employees towards their tasks. They are always available to listen to employees and show them respect. Employees are given autonomy and are encouraged to feel a sense of loyalty to the company beyond just their salary. This results in a more positive experience for employees compared to previous employers.

Operations executive

Bekas Pekerja, 1 to 2 years tahun dalam jawatan ini

"Great opportunity for learning"

A team leader who is supportive and fosters a positive and enjoyable team atmosphere.

Account & admin assistant

Bekas Pekerja, 1 to 2 years tahun dalam jawatan ini

"Administrative Assistant"

Typical work setting

Ulasan syarikat yang dipaparkan di platform kami adalah ungkapan dan pandangan penulis individu semata-mata dan tidak sepatutnya ditafsirkan sebagai mewakili pandangan atau pendirian Maukerja atau pekerjanya. Maukerja tidak mengesahkan ketepatan atau keaslian kandungan dalam ulasan ini, dan tidak menyokong atau bersetuju dengan kenyataan yang dibuat di dalamnya.

Tujuan penerbitan ulasan ini adalah semata-mata untuk maklumat, bertujuan untuk membantu pencari kerja dalam usaha mereka mencari peluang pekerjaan.

Saoaln berkenaan ulasan

Valenta BPO Solutions Sdn Bhd ni okay ke untuk kerja?

Berapa ramai dah review Valenta BPO Solutions Sdn Bhd?

Kat mana nak tengok feedback pekerja pasal Valenta BPO Solutions Sdn Bhd?

Boleh percaya ke review pasal Valenta BPO Solutions Sdn Bhd ni?