VR Solution Sdn Bhd banner company
jobs in VR Solution Sdn Bhd

VR Solution Sdn Bhd

VR Solution Sdn Bhd is top company Verified

51-200 Employees · Security / Law Enforcement ·

656 Followers

Berapakah gaji di syarikat VR Solution Sdn Bhd di Malaysia?

Di VR Solution Sdn Bhd, gaji bulanan biasanya bermula sekitar RM2,700 untuk Operation Coordinator dan boleh mencecah kira-kira RM7,000 untuk Sales Representative. Angka ini dikongsi oleh mereka yang pernah bekerja di sini untuk membantu anda mendapat gambaran yang lebih jelas tentang apa yang boleh dijangka.

Harap maklum, ini hanyalah anggaran untuk rujukan umum. Gaji sebenar mungkin berbeza bergantung pada jawatan, pengalaman anda, dan lokasi kerja. Sebaiknya semak terus dengan syarikat untuk maklumat yang paling tepat.

Memaparkan
Jawatan Aktif Senarai Jawatan Terdahulu
Jawatan Purata Pendapatan Bulanan
Junior Marketing Executive
Sales Associate
Junior Sales Executive
Sales Consultant
Sales Representative
Operation Coordinator
Marketing Executive
Sales Executive
Sales & Marketing Executive
Business Development Executive

Adakah maklumat ini berguna untuk anda?

Soalan berkenaan gaji

Berapakah purata pendapatan pekerja di VR Solution Sdn Bhd?

Dari mana datangnya data gaji untuk VR Solution Sdn Bhd?

Seberapa kerap data gaji dikemas kini?