jobs in Yayasan Sejahtera

Yayasan Sejahtera

0-50 Employees ·

<10 Followers

Ulasan Syarikat Yayasan Sejahtera

4.1
(1 jumlah ulasan)

Beritahu bagaimana rasanya bekerja di syarikat ini dan lihat bagaimana pekerja menikmati pengalaman mereka di tempat kerja.

Ulasan Yayasan Sejahtera

Marketing Communications & Corporate Planning

pekerja yang sedang berkhidmat, 1 to 2 years tahun dalam jawatan ini

"Sejahtera: Providing unique rewards"

Sejahtera is a constantly changing organization where individuals can gain diverse experiences in areas such as program management, marketing communications, finance, administration, and human resources. The leadership is supportive and willing to mentor individuals who are eager to learn and grow. The organization offers rewards beyond just monetary compensation, including personal satisfaction and potential rewards in the future.

Ulasan syarikat yang dipaparkan di platform kami adalah ungkapan dan pandangan penulis individu semata-mata dan tidak sepatutnya ditafsirkan sebagai mewakili pandangan atau pendirian Maukerja atau pekerjanya. Maukerja tidak mengesahkan ketepatan atau keaslian kandungan dalam ulasan ini, dan tidak menyokong atau bersetuju dengan kenyataan yang dibuat di dalamnya.

Tujuan penerbitan ulasan ini adalah semata-mata untuk maklumat, bertujuan untuk membantu pencari kerja dalam usaha mereka mencari peluang pekerjaan.

Saoaln berkenaan ulasan

Yayasan Sejahtera ni okay ke untuk kerja?

Berapa ramai dah review Yayasan Sejahtera?

Kat mana nak tengok feedback pekerja pasal Yayasan Sejahtera?

Boleh percaya ke review pasal Yayasan Sejahtera ni?