Onesell Trading Sdn Bhd banner company
jobs in Onesell Trading Sdn Bhd

Onesell Trading Sdn Bhd

Onesell Trading Sdn Bhd is top company Verified

<50 Employees · Retail / Merchandise

331 Followers

8 Peluang Pekerjaan

Dapatkan makluman awal tentang jawatan kosong di Onesell Trading Sdn Bhd

Jawatan Kosong di Onesell Trading Sdn Bhd

Kerja Aktif Kerja Tamat Tempoh

Boleh Sembang
MYR2,000 - MYR3,000 Sejam
+Pampasan Tambahan
Graduan Baru
Live Streaming Communication
+1
Posted
a month ago
MYR800 - MYR1,200 Sebulan
Graduan Baru
Communication leadership
+3
Posted
2 months ago