M*** K***** B** S******'s avatar'
M*** K***** B** S******1 tahun yang lepasMauLuah

Dilema tidak boleh bekerja kerana kecederaan. Hilang sumber pendapatan.

Saya telah diberhentikan kerja minggu lepas secara on the spot. Lepas kena buang saya terus pulang ke rumah. Bertambah malang saya ditimpa kemalangan jalan raya semasa dalam perjalanan pulang selepas dibuang kerja. Akibat kemalangan tu, bahu kanan saya terkehel. Alhamdulillah pegi hospital doktor berjaya allocate tulang tangan saya. Kesan kemalangan tu, saya tak mampu gerakkan tangan kanan saya sepenuhnya. Segala rutin harian hanya menggunakan tangan kiri sahaja. Saya dalam dilema untuk cari kerja yang saya boleh lakukan dengan sebelah tangan saja. Saya tak sanggup terperap di rumah saja menunggu tangan kanan saya sembuh sepenuhnya sebelum boleh kerja seperti normal. Harap ada pakar yang boleh beri saya nasihat. Haruskah saya bekerja dengan satu tangan atau tunggu dua2 tangan ok.
5
a***** k*****'s avatar'
a***** k*****1 tahun yang lepas
Smg cpt sembuh. Aamin... Utk smntra awk buat affiliate tiktok dlu k. Juz konsisten je. InsyaAllah ok
0
SITI NOR HIDAYAH BINTI HASAN's avatar'
SITI NOR HIDAYAH BINTI HASAN1 tahun yang lepas
Sabar. Sementara waktu awak boleh cuba dapatkan elaun dari perkeso sebab diberhentikan kerja. Isi online sahaja atau awak boleh call untuk detail. Dana awak boleh juga buat online dulu, sementara dapat panggilan dari mana-mana tempat. Jangan putus asa k!
2
M******* A*** F*** b** A***'s avatar'
M******* A*** F*** b** A***1 tahun yang lepas
syafakallah, semoga dipermudah urusan
1